Шановні науковці! Запрошуємо до подальшої співпраці над проектом «Професори ДНУЗТ у Вікіпедії». За інформацією звертатися до інформаційно-бібліографічного відділу (ауд. 263; тел. 8-82)
Новий сайт

Браузер Internet Explorer не дає можливість використовувати можливості сайту повною мірою. Рекомендується використовувати FireFox або Google Chrome

До Дня науки України.

До Дня науки України інформаційно-бібліографічний відділ науково-технічної бібліотеки ДНУЗТ створив у Вікіпедії сторінки видатних науковців університету: Пшінько О. М., Мямлін С. В., Бараш Ю. С., Каблуков В. А., Данович В. Д. Продовжується робота над створенням сторінок у вільній енциклопедії Боднаря Б. Є., Блохіна Є. П., Ющенка М. Р., Рибкіна В. В. та ін.

Запрошуємо кафедри до співпраці з метою популяризації науки та професорів ДНУЗТ.

19.5.2017 в 13:32:05