Шановні науковці! Запрошуємо до подальшої співпраці над проектом «Професори ДНУЗТ у Вікіпедії». За інформацією звертатися до інформаційно-бібліографічного відділу (ауд. 263; тел. 8-82)
Новий сайт

Браузер Internet Explorer не дає можливість використовувати можливості сайту повною мірою. Рекомендується використовувати FireFox або Google Chrome

«Україна – моя Батьківщина!»

29 березня 2017 року у стінах НТБ ДНУЗТ пройшла тематична година спогадів «Україна – моя Батьківщина!», присвячена героям АТО, а також тим, хто віддав своє життя за мир на нащій землі.

Були присутні студенти та декан факультету УПП. Виступили учасники бойових дій: Марочка В. В. – к.т.н., доцент каф. «Мости» розповів про час, проведений в зоні АТО; студент факультету БЗ, гр. 519, сержант Мовчан Олександр поділився спогадами про бойового товариша. Курсант факультету МТ, гр. 139 Науменко Богдан виконав музикальну композицію на гітарі – «Мить».

Пам'ять загиблих героїв вшанували хвилиною мовчання.

Єдність і свобода робить нас гідними нащадками наших батьків! Будемо з шаною зберігати і захищати цей безцінний скарб!

11.4.2017 в 9:19:48