Шановні науковці! Запрошуємо до подальшої співпраці над проектом «Професори ДНУЗТ у Вікіпедії». За інформацією звертатися до інформаційно-бібліографічного відділу (ауд. 263; тел. 8-82)
Новий сайт

Браузер Internet Explorer не дає можливість використовувати можливості сайту повною мірою. Рекомендується використовувати FireFox або Google Chrome

Академічна доброчесність

Кроки до академічної доброчесності

27 грудня 2016 р. у складі міського методичного об’єднання бібліотек ВНЗ I-II рівнів акредитації пройшло засідання круглого столу «Технології у боротьбі з плагіатом. Попередження студентського плагіату». В порядку денному були виступи: директора ДРПБК – Тіхонова В. А., зав. бібліотекою коледжу – Кудрявцевої О. В. та бібліотекаря 2-ї кат. НТБ ДНУЗТ – Калашникової  Г. О.

17 січня 2017 р. пройшов захід у рамках Дніпропетровського радіо приладобудівного коледжу: «Педагогічні читання». З презентацією «Академічна доброчесність: як зробити навчальні заклади вільними від шахрайства і плагіату» виступила зав. відділом НТБ ДНУЗТ – Долматова Н. І.

Були розглянуті питання щодо впливу педагогічних працівників на виховання у студентів академічної доброчесності та важливу роль бібліотеки у розповсюдженні програми доброчесності та антиплагіату.

18.1.2017 в 14:05:58